NADMORSKI OBÓZ POSZUKIWACZY PRZYGÓD – ROZEWIE
Nad Morzem, Rozewie
Adres ośrodka: Hotel Rozewie, ul. Garnizonowa 40, Rozewie,
84-104 Jastrzębia Góra, tel. 58 344 22 12
www.hotelrozewie.pl
wiek uczestników: 12 - 18 lat
Najpierw trochę wspinaczki, potem gra paintballowa, a wieczorem bieg na orientację. Każdy dzień tutaj to maximum przygody, maximum zabawy i maximum ekstremalnych przeżyć!
Zapraszamy na firmowy obóz Poszukiwaczy Przygód w wersji nadmorskiej. W programie obozu jak zwykle: gry paintballowe, wspinaczka, zajęcia linowe, quady, orienteering, terenowe gry fabularne i przede wszystkim wspaniali ludzie i niezapomniana atmosfera. Pod fachową opieką instruktorów każdy może
w bezpieczny sposób spróbować swoich sił w ekstremalnych dyscyplinach i przeżyć najbardziej emocjonującą letnią przygodę.

Ramowy Program
Extreme:
- paintball – niesamowita, w pełni bezpieczna gra polegająca na strzelaniu kulkami z farbą (300 kulek/os.)
- boulderownia – specjalnie przygotowany panel wspinaczkowy o dużym przewieszeniu pozwalający doskonalić umiejętności techniczne
- przejażdżki quadami (motocyklami czterokołowymi)
- mosty linowe
- treningowa ścianka wspinaczkowa
- sieć alpinistyczna – zawody wspinaczkowe
Przygoda:
- przeprawa pontonowa przy użyciu pontonu raftingowego
- imprezy na orientację – znane jako INO
- nauka czytania mapy, posługiwania się kompasem oraz nawigacji przy pomocy odbiornika GPS
- nauka strzelania z łuku i wiatrówki
- poszukiwanie skarbu – zajęcia z wykrywaczem metalu
- zajęcia z udzielania pierwszej pomocy
Na sportowo:
- zawody Strong Man
- turniej piłki nożnej
- wodna olimpiada sportów ekstremalnych
- rozgrywki zespołowe - siatkówka, beach soccer
- fantastyczne gry terenowe – dzienne i wieczorne
- skimboarding – zabawa na mini desce surfingowej
Dodatkowo w programie:
- plażowanie i kąpiele morskie
- zwiedzanie latarni morskiej
- wycieczka do Jastrzębiej Góry
- zajęcia integracyjne i sportowe
- gry planszowe i towarzyskie
- konkurs karaoke
- ognisko
- wieczór kabaretowy
- szalone dyskoteki tematyczne
- uroczyste zakończenie obozu
- Nagrody dla zwycięzców rywalizacji obozowej.
- Każdy uczestnik otrzyma w prezencie płytę CD ze zdjęciami z obozu oraz pamiątkową koszulkę obozową.
Co Zabrać
Strój do zajęć sportowych, obuwie sportowe, grubszą bluzę lub polar, ubranie przeciwdeszczowe, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, nakrycie głowy, latarkę, notatnik i przybory do pisania. LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ, NUMER PESEL.
Mile widziane: buty do wspinaczki, śpiewnik, gitara, aparat fotograficzny.
Zakwaterowanie
Uczestnicy zakwaterowani będą w położonym w odległości 600 metrów od morza hotelu “Rozewie” w Jastrzębiej Górze, w pokojach 3-5 osobowych z łazienkami. Na terenie ośrodka znajduje się między innymi: jadalnia, osobny budynek świetlicowy, sala fitness, stół tenisowy, bilard, cymbergaj i lotki, miejsce na ognisko.
Wyżywienie
Cztery posiłki dziennie na terenie ośrodka – śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Uczestnicy otrzymają suchy prowiant na drogę powrotną.
Transport
Transport za dopłatą pod opieką pilota tranzytowego z największych miast w Polsce. Szczegóły w Regulaminie dojazdów. Dojazd i odbiór własny uczestników odbywa się w wyznaczonych godzinach.
Cena Zawiera
Aktywny program, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, sprzęt niezbędny do przeprowadzenia zajęć, upominek – płyta CD ze zdjęciami oraz pamiątkowa koszulka obozowa dla każdego uczestnika, nagrody dla zwycięzców rywalizacji obozowej, wstęp do odwiedzanych miejsc, zakwaterowanie – 12 noclegów (V turnus – 6 noclegów), wyżywienie 4 posiłki dziennie, ubezpieczenie NNW.
Turnusy
Termin Cena
30 czerwca | - 12 lipca | 13 dni | 1599 PLN 1399 PLN Last Minute |
13 lipca | - 25 lipca | 13 dni | 1599 PLN |
26 lipca | - 07 sierpnia | 13 dni | 1599 PLN |
08 sierpnia | - 20 sierpnia | 13 dni | 1599 PLN |
21 sierpnia | - 27 sierpnia | 7 dni* | 899 PLN |