Infolinia (22) 776 49 86 35 gr/min
(22) 787 90 16 35 gr/min, kom.: 515 28 28 99
kontakt email   hittravel@hittravel.pl   kontakt skype   hittravel   kontakt skype   hittravel
Szukaj
ofert
Kraj / Region
Transport
Wyjazd od
Powrót przed
Cena od ... do
Wylot z / wyjazd z
Rodzaj oferty
Parametry hotelu
Kategoria
Wyżywienie
Długość pobytu
Udogodnienia
Uczestnicy
Liczba dorosłych
Liczba dzieci
Parametry dodatkowe
Opinie o hotelach
Temperatury
Wyszukaj na mapie
Zaznacz na mapie miejsce, do którego chcesz jechać
i szukaj ofert w promieniu :
Wpisz nazwę hotelu
Organizator
Nie wiesz dokąd ...
kliknij, a my przygotujemy
ofertę lub oddzwonimy
Newsletter
chcesz otrzymywać promocje
i Last Minute dodaj e-mali
LONDYN - BRUKSELA

LONDYN - BRUKSELA


 Kod oferty: HTSZK16

Kraj: Anglia

Data wyjazdu
do uzgodnienia

Cena do do uzgodnienia

 

 

Cena zawiera:

- przejazd na całej trasie autokarem wyposażonym w video, wc i barek (gorące i zimne napoje płatne dodatkowo u kierowcy)

 - 3 noclegi w hotelu, 3 śniadania, 3 obiadokolacje

 - przejazd Eurotunelem na trasie Calais-Dover-Calais

 - opiekę pilota, ubezpieczenie

 - zwiedzanie zgodnie z programem (bez kosztów wstępów do zwiedzanych obiektów)

 

Dodatkowo płatne:

Koszt wstępu do zwiedzanych obiektów.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY

 

 1 dzień

 godz. 22.00 - zbiórka miejsce do uzgodnienia, wyjazd do Francji, jazda non-stop,

 2 dzień

- po drodze zwiedzanie Brukseli, m.in.: katedra Saint Michel et Gudule, najpiękniejszy plac świata Grand Place ze zdobionymi złotem kamienicami i przepięknym targiem kwiatowym, gotycki ratusz, Manekin-Pis - rubaszna figurka siusiającego chłopca, błyszczące, wzniesione z aluminium i stali Atomium - symbol Brukseli tak jak w Paryżu Wieża Eiffla. Cała konstrukcja odtwarza sześcienną strukturę kryształu żelaza powiększoną 165 miliardów razy, wewnątrz muzeum nauki, w godz. popołudniowych przyjazd do pobliże Calais, obiadokolacja i nocleg w pensjonacie.

 3 dzień

 - śniadanie, wyjazd w kierunku Londynu, przejazd eurotunelem z Calais do Dover przez kanał La Manche, odprawa paszportowa, przyjazd do Londynu, spacer po Parku Greenwich, wizyta na południku O° i w najstarszym na świecie obserwatorium astronomicznym, zwiedzanie słynnej Galerii Figur Woskowych Madame Tussand`s. Podziwianie wspaniałej panoramy Londynu z wysokości 135 m na Londyńskim Oku, które jest największym kołem widokowym, przy dobrej widoczności można zobaczyć Zamek Windsorski oddalony o 35 km od centrum Londynu. Zwiedzanie British Muzeum - jednego z najbardziej znanych muzeów na świecie, gdzie zgromadzonych jest ponad 6 milionów eksponatów z całego świata. Spacer po dzielnicy rządowej City of Westminster: koło Parlamentu, Downing Street - oficjalnej siedziby premiera, budynku Królewskiej Gwardii Konnej, Park Św. Jakuba do Pałacu Buckingham - oficjalnej londyńskiej siedziby królów angielskich od 1837 roku. Przejście przez Leicester Square, gdzie odbywają się światowe premiery filmowe, Trafalgar Square. Zwiedzanie Galerii Narodowej, gdzie zgromadzono ponad 3 tys. obrazów najsłynniejszych malarzy wszystkich szkół począwszy od XIII do końca XIX wieku, obiadokolacja (fakultatywnie), powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 4 dzień

 - śniadanie. Zwiedzanie Katedry Św. Pawła - jednego z najświętszych miejsc w Anglii, w której brali ślub księżna Diana i książę Karol w roku 1981, Tower of London - najsłynniejszego europejskiego więzienia, w którym straciły życie dwie żony króla Henryka VIII, wizyta w skarbcu, gdzie przechowywany jest największy diament na świecie oraz klejnoty królewskie, rejs statkiem po Tamizie przez dwie najstarsze dzielnice Londynu - City i Westminster, zwiedzanie Opactwa Westminsterskiego - miejsca koronacji i spoczynku monarchów angielskich od roku 1066, przejazd metrem do Muzeum Historii Naturalnej przedstawiającego kolekcje związane z powstawaniem życia na ziemi, obiadokolacja (fakultatywnie), powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 5 dzień

 - śniadanie, przejazd do Windsoru, weekendowej rezydencji królowej Elżbiety II zwiedzanie zamku wyjazd w kierunku Kanału La Manche, przejazd eurotunelem. Jazda do Polski non-stop.

 6 dzień

 - w godzinach przedpołudniowych - przyjazd do Warszawy

touroperatorzy
touroperatorzy
 
KSI Media Wykonanie KSI Media
Opublikowane na stronie informacje i materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
 
Last minute,Wycieczki,Egipt,Hurghada,Sharm El Sheikh,Turcja,Tunezja,Grecja,Kreta,Rodos,Bułgaria,Hiszpania,Teneryfa,Majorka,Biuro podróży Warszawa,