Infolinia (22) 776 49 86 35 gr/min
(22) 787 90 16 35 gr/min, kom.: 515 28 28 99
kontakt email   hittravel@hittravel.pl   kontakt skype   hittravel   kontakt skype   hittravel
Szukaj
ofert
Kraj / Region
Transport
Wyjazd od
Powrót przed
Cena od ... do
Wylot z / wyjazd z
Rodzaj oferty
Parametry hotelu
Kategoria
Wyżywienie
Długość pobytu
Udogodnienia
Uczestnicy
Liczba dorosłych
Liczba dzieci
Parametry dodatkowe
Opinie o hotelach
Temperatury
Wyszukaj na mapie
Zaznacz na mapie miejsce, do którego chcesz jechać
i szukaj ofert w promieniu :
Wpisz nazwę hotelu
Organizator
Nie wiesz dokąd ...
kliknij, a my przygotujemy
ofertę lub oddzwonimy
Newsletter
chcesz otrzymywać promocje
i Last Minute dodaj e-mali
ŻAGLE PLUS

ŻAGLE PLUS

Nad Jeziorami, Węgorzewo - organizator "Róża Wiatrów"

wiek uczestników: 12 - 16 lat

Jeśli masz 12–16 lat to zapraszamy Cię  na obóz z elementami żeglarstwa plus inne ciekawe zajęcia! Jeśli podczas wakacyjnego wypoczynku chcesz zdobyć pierwszy kontakt z żeglarstwem, to zapraszamy Cię do Węgorzewa nazywanego bramą Mazur. Miejscowość ta położona jest przy głównym szlaku żeglarskim Wielkich Jezior Mazurskich. Nasz gościnny ośrodek położony jest na skraju miasta nad brzegiem jeziora. Na terenie znajduje się kort tenisowy a po sąsiedzku ranczo gdzie możesz spróbować jazdy konnej.  Wybierz jaki program dodatkowy Cię interesuje i baw się tak jak lubisz!

Uczestnicy: nie muszą posiadać żadnego doświadczenia ani wiedzy żeglarskiej. Jedynym wymaganiem jest ukończenie 12 roku życia. Impreza nie wymaga żadnego przygotowania oraz spełnienia specjalnych wymogów dotyczących zdrowia i kondycji.

Ramowy Program

Program podstawowy dla wszystkich uczestników stanowi żeglarstwo. Jest to około 30% zajęć: pływanie na jachtach klasy DZ lub jachtach kabinowych, nauka sterowania i obsługi żagli, nauka nazewnictwa jachtowego i podstaw wiedzy o żeglarstwie. Pozostały czas wypełniają zajęcia rekreacyjno- -sportowe, dyskoteki, ogniska, plażowanie, kąpiele, wycieczki autokarowe do parku wodnego „Tropikana” w Mikołajkach i do parku dzikich zwierząt w Kadzidłowie oraz kwatery głównej Hitlera w Gierłoży, wycieczki piesze do Węgorzewa, spływ wiosłowo - żaglowy do bunkrów hitlerowskich w Mamerkach. Program realizowany jest z podziałem na grupy. Część osób żegluje, część uczestniczy w innych zajęciach. Podany program to założenia, których realizacja może ulec modyfikacji w zależności od pogody. Dotyczy to w szczególności programu realizowanego na wodzie.

Dodatkowo (bez dopłaty) każdy uczestnik wybiera jeden dodatkowy blok zajęć zwany plusem.

PLUS konie: 5 bloków 1- 2 godzinnych zajęć z jazdy konnej pod okiem instruktora. W ramach bloku 2 godzinnego 1 godzina jazdy i jedna godzina pracy z koniem (pielęgnacja, sprzęt itp). W ramach zajęć uczestnicy przechodzą również krótkie szkolenie teoretyczne.

PLUS tenis: 5 bloków 1 - 2 godzinnych zajęć z instruktorem. W skład zajęć wchodzi szkolenie indywidualne, gra z instruktorem, gra pomiędzy uczestnikami (singl i debel)

PLUS  motorówki: szkolenie na sternika motorowodnego. Pełen praktyczny kurs na stopień sternika motorowodnego oraz dodatkowe bardzo atrakcyjne zajęcia na bananie i kole holowanym za motorówką. Chętni na koniec szkolenia mogą przystąpić do egzaminu przeprowadzanego przez Polski Związek Motorowodny i Narciastwa Wodnego. Otrzymany patent uprawnia do prowadzenia motorówek o mocy silnika do 80 KM oraz jachtów żaglowych z dodatkowym napędem pomocniczym w postaci silnika. Opłaty za patent i egzamin dla uczących się 125 zł.

Imprezy fakultatywne

Paintball - jedna gra (200 kul na osobę) - cena 75 zł

Przejażdżka samochodami terenowymi - cena 90 zł

Kilkugodzinny rajd samochodami terenowymi  - cena 149 zł.

Całodzienny spływ kajakowy Sapiną – cena 80 zł.

UWAGA! Programy naszych imprez są bardzo bogate i korzystanie z zajęć fakultatywnych może wymagać rezygnacji z niektórych zajęć podstawowych na danej imprezie.

Co Zabrać

I. Rzeczy niezbędne:

piżama lub dres do spania,  2-3 ciepłe swetry, 2-3 pary spodni, 2 ciepłe koszule flanelowe, ciepła bielizna, (podkoszulki, getry), czapka wełniana, czapka przeciwsłoneczna, ubranie przeciwdeszczowe (sztormiak), przybory toaletowe, kosmetyki, ręczniki, obuwie (trampki, pionierki - obuwie musi być wygodne, na miękkiej, gumowej podeszwie) ubranie na upały (podkoszulki, krótkie spodenki, okulary przeciwsłoneczne). Gorszą bluzę, spodnie oraz buty do zajęć terenowych.

Dokumenty: legitymacja szkolna, karta obozowa.

Uczestnicy przystępujący do egzaminu na stopień Sternika Motorowodnego muszą posiadać dodatkowo zdjęcie legitymacyjne, kompletnie wypełnione załączniki do wniosku egzaminacyjnego na drukach Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego (zgoda rodziców oraz zgoda lekarza), pieniądze na opłatę egzaminacyjną i patent (ze zniżką uczniowską 125 złotych, bez zniżki 250 złotych) oraz kserokopię legitymacji szkolnej.

II. Rzeczy niekonieczne lecz przydatne:

latarka, rękawiczki, sandałki, klapki, śpiewnik, gitara lub inny instrument, na którym grywasz.

III Rzeczy zbędne:

lekarstwa inne niż zalecone przez lekarza, prowiant w ilości dużo większej niż na podróż.

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy „Zatoka Kal”. Do dyspozycji uczestników jest świetlica, boisko do koszykówki i siatkówki, stół do pingponga oraz bilard. Na miejscu znajduje się także przystań z jachtami. Uczestnicy będą zakwaterowani w pokojach 4 - 6 osobowych, łazienki na korytarzach (jedna łazienka na dwa pokoje) lub drewnianych 6 osobowych domkach kempingowych.  Każdy domek z łazienką.

Rodzaj zakwaterowania zależy od organizatora i jest przeprowadzany na miejscu w ośrodku.

Wyżywienie

W stołówce ośrodka (śniadanie, obiad, kolacja).

Transport

We własnym zakresie lub z pilotem organizatora za dodatkową opłatą (Łódź - 110zł, Warszawa - 110zł, Toruń  - 120zł, Gniezno - 120zł, Radom - 120zł, Lublin - 150zł, Kielce - 150zł, Gdańsk/Gdynia - 150zł, Wrocław - 170zł, Kraków 170zł , Katowice - 170zł, Olsztyn - 80zł).

Cena Zawiera

Wyżywienie, zakwaterowanie, opiekę kadry, ubezpieczenie, atrakcyjny program + "Plus"

Za dopłatą

Paintball - jedna gra (200 kul na osobę) - cena 75 zł

Przejażdżka samochodami terenowymi - cena 90 zł

Kilkugodzinny rajd samochodami terenowymi  - cena 149 zł

Całodzienny spływ kajakowy Sapiną – cena 80 zł

Turnusy

                 Termin                                 Cena  

2011-06-26 - 2011-07-09               1695 PLN            

2011-07-10 - 2011-07-23               1695 PLN            

2011-07-24 - 2011-08-06               1695 PLN            

2011-08-07 - 2011-08-20               1695 PLN            

2011-08-21 - 2011-08-27               750 PLN

touroperatorzy
touroperatorzy
 
KSI Media Wykonanie KSI Media
Opublikowane na stronie informacje i materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
 
Last minute,Wycieczki,Egipt,Hurghada,Sharm El Sheikh,Turcja,Tunezja,Grecja,Kreta,Rodos,Bułgaria,Hiszpania,Teneryfa,Majorka,Biuro podróży Warszawa,